Kamerové systémy sú neodmysliteľnou súčasťou ochrany vás a vášho majetku

Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy tak, aby spĺňali všetky požiadavky ochrany vás a vášho majetku. Zaručujeme profesionálne služby a produkty. Vlastníme licenciu na prevádzkovane technickej služby. Váš majetok je neustále pod dohľadom. Staráme sa o vašu bezpečnosť.

Snímaný obraz
  • môžete sledovať kdekoľvek na svete
  • nahráva sa a archivuje a tak si môžete pozrieť záznam z kamier aj týždeň dozadu

IP kamery

Disponujú modernou technológiou, vysokým rozlíšením, jednoduchým pripojením ako aj lepším a kvalitným prenosom obrazu. Vďaka týmto pozitívam sú momentálne najpoužívanejšími a najkvalitnejšími kamerami na trhu.

Záznamové zariadenie

Tvorí srdce kamerového systému. Slúži na nastavenie kamier, nahrávanie, živé zobrazenie a prehrávanie obrazu z kamier. V prípade pripojenia na internet tak môžete sledovať živý prenos z kamier kdekoľvek na svete.

Rozlíšenie kamier

Patrí medzi najdôležitejšie parametre kamery. Rozhoduje o tom, ako detailne bude zobrazený monitorovaný priestor. V súčasnosti už niektoré kamery pracujú s veľmi kvalitným a detailným širokouhlým FULL HD rozlíšením.

Analógové kamery

V porovnaní s IP kamerami majú menej kvalitný obraz a zastaralú technológiu. Jednou z ich výhod je dostupnejšia cena. V súčasnosti však prerábame mnoho takýchto systémov na modernejšiu verziu s kvalitnejšími IP kamerami.

PTZ kamery

Patria medzi najuniverzálnejšie kamery na trhu. Jedná sa o kamery s ovládaním natočenia, nákolnu a približovania obrazu. Umožňujú 360° otáčanie. Môžu byť ovládané manuálne, alebo nastavené v automatickom režime.

Vzdialené pripojenie

V prípade internetového pripojenia môžete sledovať svoje kamery kdekoľvek na svete zo svojho mobilu či notebooku. Môže to byť užitočné v mnohých situáciách a dnes to už patrí k štandardom kamerového systému.

Z čoho sa skladá kamerový systém ?

Srdcom kamerového systému je záznamové zariadenie, ktoré zobrazuje a nahráva prenos monitorovaného priestoru z kamier. Kamery a záznamové zariadenie môžu byť medzi sebou prepojené drôtovým alebo bezdrôvým pripojením. Podľa potreby je možné k systému pripojiť zobrazovacie zariadenie (monitor), kde môžete sledovať živý prenos.

  • kamery: Monitorujú a prenášajú obraz do záznamového zariadenia.
  • záznamové zariadenie: Zobrazuje a nahráva prenos z kamier na pevný disk.
  • prepojenie systému: Všetky zariadenia musia byť navzájom prepojené.
  • zobrazovacie zariadenie: Slúži na zobrazenie živého prenosu z kamier.
  • software: Slúži na nastavovanie kamier a prezeranie záznamov.
  • obsluha: Človek, zodpovedný za riešenie prípadných problémov.